Menü

Girişim MentorlüğüYeni iş kurmak herkesin hayalı yada bir yerde çalışmama fikri, patron olma isteği. Artık ilk cümledeki karmaşalardan sıyrılıp net olarka bir iş kurmaya karar verdiniz.

Kuracagınız işe de karar verdikten sonra en önemli süreç başladı. Ofis, sistem, kira, şirket, logo gibi gibi kocaman sorular. tüm bu işler ile ilgilendiğinizden dolayı asıl yapmanız gerekene odaklanamıyorsunuz. küçük balıklarla uğraştıgınız zaman da büyük balıgı kaçırmak, kaçınılmaz olacaktır. Tek yada çok ortaklı girişimlerde de bu işler her zaman ertelenir, fakat temel sağlam olmadığı için kötü son kaçınılmazdır.

Bu noktada danışmanlık aldığınızda, adı 'DANIŞMAN' geçen tittle lar USD bazlı sermayeniz kadar bedeller talep ederler. Fakat bu noktada ekosisteme yeni girişimler katılması için, Girişim Mentorlüğü ve İlk Etap Yönlendirme hizmeti ile, birçok sektörde hizmet vermiş ve danışmanlık yapmış ekibimizle tanışmanın tam zamanı.

Size destek olalım siz de işinizi geliştirin. Ofis nerde nasıl tutulur, pazarlık nasıl olmalı, kanuni nelere dikkat etmeliyim. Max kiram ne kadar olmalı, firmamı açsam?, Limited şirket mi?, kurumsal kimlik kaliteli olmaz ise profeyonel görünmem! gibi kafanızı yoran tüm sorulara cevap bulabilir ve yönlendirilebilirsiniz.