Hizmetlerimiz

TLS Yazılım ve Danışmanlık Hizmetlerimiz

Logo Yazılım Destek Hizmeti

TLS Yazılım olarak hizmet ve çözüm sunduğumuz, danışmanlık verdiğimiz kurumları müşterilerimiz olarak adlandırmak yerine iş ortağımız olarak görmekteyiz. Çünkü sizler bizim için üzerinden kazanç sağladığımız bir kaynak değil, birlikte gelişerek birlikte kazandığımız iş ortağımızsınız. 

Birlikte gelişmeye ve büyümeye önem veriyoruz. İşte tam da bu yüzden sizinle bir projeye başlarken, bugün bulunduğunuz konumdan sizi daha da ileriye taşıyacak çözüm paketleri oluşturuyoruz. Arkasında durabileceğimiz, hizmet vereceğimiz çözüm paketleri oluşturmalıyız ki büyüme yolculuğumuza birlikte devam edebilelim. Bu nedenle bir çözüm paketi oluştururken en az on yıl hizmet vermeyi garantiliyor olmalıyız ve bunu yapıyoruz. En az on yıl arkasında durabileceğimiz ve destek hizmeti verebileceğimiz çözüm paketleri oluşturuyoruz. 

Kuruluşumuzdan bugüne kadarki süreçte çözüm paketi oluşturduğumuz her iş ortağımızla başarılı projelere imza attık ve her bir iş ortağımıza destek hizmeti vermeye devam ediyoruz. Ne mutlu ki, hiçbir iş ortağımızla yollarımızı ayırmak durumunda kalmadık.

TLS Yazılım’dan Logo Yazılım Destek Hizmeti Almanın Farkı ve Ayrıcalığı Nedir?

  • Destek Sözleşmesi ile sizi esir almıyoruz.

Logo Yazılım Destek Hizmeti’miz için elbette iş ortağımızın çıkarlarını koruyan bir sözleşme imzalıyoruz fakat iş ortaklarımızı sözleşme ile esir almıyoruz. Kendimizi garantiye almak için sözleşmeye ihtiyaç duymayacak kadar kendimize güveniyoruz. 

  • Aynı gün içinde dönüş yapıyor ve çözüm getiriyoruz.

Üründen kaynaklı yazılımsal bir hata ile karşı karşıya değilsek, destek talebinizi dakikalar içinde yanıtlıyor ve aynı gün içinde sorununuza çözüm getiriyoruz.

  • Danışman başına maksimum 15 destek anlaşması yapıyoruz.

Logo çözümleri konusunda uzman olan danışman iş arkadaşlarımızın, sizlere yeterli vakti ayırabilmesi ve kaliteden ödün vermeden hizmet sunmaya devam edebilmesi için maksimum 15 iş ortağından sorumlu olmasını sağlıyoruz. Sözde kalmıyor, bunu sözleşme ile de taahhüt ediyoruz. 

  • Destek hizmeti ile sınırlı kalmıyor en az yılda 1 defa yerinde ziyaret ediyoruz.

Logo Yazılım Destek Hizmeti haricinde mutlaka ARGE, yeniliklerden haberdar etmek ve bilgilendirmek, hizmet kalitesini ve memnuniyeti değerlendirmek için yılda en az bir kere yerinde veya online ziyaret yapıyoruz. 

LEM (Logo Enterprise Membership) Takip 

LEM (Logo Enterprise Membership), Logo ürün kullanan firmaların kullandıkları ürünle ilgili yeni geliştirilen, ayrı bir modül olarak satılmayan özellik ve değişikliklerden 1 yıl boyunca bedelsiz olarak yararlanmalarını sağlayan bir abonelik sistemidir. 

LEM sistemine dahil firmalar aynı zamanda ürün geçişlerinde, ek modül alımlarında ve kullanıcı arttırımlarında fiyat avantajına sahip olurlar. 

Ürün, kullanıcı ve modül bileşenlerine göre değişkenlik gösteren LEM fiyatlandırması doğru takip edilmeli ve bir mağduriyete sebep vermeden yenilemelerin zamanında yapılması gerekmektedir. 

TLS Yazılım olarak kullanmakta olduğunuz çözüm paketine göre sizin için uygun fiyat araştırması yapıyor ve doğru zamanı tespit ederek tekliflendiriyoruz.

Kampanyaları takip ediyor ve herhangi bir çözüme ihtiyaç duymanız halinde kampanyalardan yararlanmanızı sağlıyoruz. 

İstediğiniz zaman değil, sizin için avantajlı olacak zaman size çözüm satıyoruz!